}

ERK Diagnostik kurulduğundan bu yana sağlık sektörünün bölgesel ihtiyaçlarını karşılamakta ve bölgesinde sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Müşteri memnuniyetini esas alan bir kurumdur. Devlet hastaneleri, Özel Hastaneler ve Tıp Merkezlerine yönelik uzman ve dinamik çözümler sunan ERK Diagnostik, bu amaç için; Nitelikli İnsan Kaynakları, Güçlü Altyapı ve Donanım, Sağlıklı Çalışma Ortamı, Hizmet Almak İsteyen Kurumlara Sunduğu Güvenilir ve Güçlü Desteği ile öne çıkmaktadır.

Hizmet verdiği Sağlık Kuruluşlarına sonuç kalitesi ile sağladığı tıbbi avantajlarla birlikte, optimize edilmiş hizmet maliyetleri ile de ticari uygulamalarına destek vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ERK DiagnostikMüşteri taleplerini dikkate alarak, değerlendirip iyileştirici faaliyetlerde bulunmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak. Yönetim ve çalışanlar olarak tüm ünitelerde kaliteli hizmet bilincini yerleştirmek ve eğitim programları oluşturarak çalışanların kalite arttırma faaliyetlerine katılımını sağlamak İyi eğitilmiş personel, gelişmiş cihazları pazara sunarak sürekli bilgi üreten bir Firma olmak Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

tse belge

MİSYONUMUZ

Sağlık sektöründe dünyada kabul gören yöntemleri uygulayarak ve kalite bilincini tüm hizmet birimlerinde geliştirerek Sektöründe "ÖRNEK" bir firma olmak.


VİZYONUMUZ

Müşteri istek ve beklentilerini izleyerek "Müşteri Odaklı" bir kurum olmak. Otomatik cihaz kullanım payını sürekli arttırarak insan faktöründen kaynaklanan hataları minimuma indirmek. Yeni test sistemlerini tıp alanına girişini izleyerek tekrarlanabilir, duyarlı ve hızlı yöntemleri kullanmak. Otomasyonu tüm aşama ve işlemlerde kullanarak test edilecek örnek sayısını arttırıp kaliteli ve hızlı hizmeti optimum maliyette sunmak.